Neohodnoceno

RRC Tint Gel 1L

Skladem (1 ks)
Kód: 90694
424 Kč
Kategorie: Aplikace autofólií
Hmotnost: 44105 kg
vyr 202rrc tint gel standard 1l gel for instalation of tint films
Akce

Tint Gel

- Kapalina pro instalaci fólie Tint Gel

- Tekutá gelová kapalina pro sestavení mokrého filmu je ve formě hustého koncentrátu. Dokonale odmašťuje povrch.Nezanechává pruhy, rychle se vypařuje.

- Dávkování: 6-10 ml na 1 litr vody.

Vlastnosti:

- Tekutý tekutý film Tint Gel byl vytvořen pro aplikátory všech typů okenních, ochranných nebo automobilových fólií. Ideálně se hodí pro instalaci reklamní grafiky, kde je vyžadována mokrá instalace.

- Tint Gel je biologicky rozložitelný, ekologický produkt díky použití sofistikovaných složek, které byly podrobeny příslušným testům.

Výroba gelu:

- RR Customs má vlastní laboratoř, ve které připravujeme recepty na podrobnou kosmetiku. Naši chemici přijali výzvu vytvořit produkt ideální pro filmové aplikace. Výsledkem několikaměsíční práce

  kombinované s průběžnými testy v oddělení fólií byl Tint Gel.

- Můžeme bezpečně říci, že náš produkt je nejlepší produkt svého druhu na světě. Zní to neslušně, ale naše výhoda ve zkušenostech s prací s fólií nám umožnila vytvořit prakticky dokonalý recept. Byl   

  vytvořen hustý koncentrát, který umožňuje získat z 1 litru asi 100 litrů tekutiny připravené k použití pro sestavení filmu.

Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. 

PŘI POŽITÍ: vypláchněte ústa.

V PŘÍPADĚ KONTAKTU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou / sprchou.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Odstraňte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte v oplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO NEBO LÉKAŘE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení