Doprava a platba

Doprava

Dopravu z našeho skladu zajišťujeme pomocí 2 dopravců - Zásilkovny nebo PPL. 

 

Termín doručení:

  • objednávky doručené do eshopu v pracovní den do 12:00 hodin, budou ještě ten den expedovány a předány dopravci. Doručeny by vám tedy měly být hned následující den. Pokud například ve pondělí v 10 hod vytvoříte objednávku, zboží vám bude doručeno již v úterý.

  • objednávky doručené do eshopu v pracovní den po 12:00 hod, budou předány dopravci až následující pracovní den. Objednávka vám bude doručena do 2 pracovních dnů od vytvoření objednávky v eshopu.

  • v případě, že objednáte více zboží, než které máme aktuálně na skladě, celý proces se prodlouží o 1 den nebo o dobu, za kterou vám ve spolupráci s výrobcem budeme schopni objednávku vyřídit. Pokud by se objednávka protáhla o více než 1 den, budeme vás o termínu informoavat, abyste se mohli rozhodnout, zda je nový termín dodání pro vás akceptovatelný nebo ne.

 

Cena dopravy je stanovena podle váhy balíku v nákupním košíku. 

Možnosti platby


Nabízíme vám 4 možnosti jak zaplatit za vaši objednávku. Tři z možností platby jsou v našem eshopu bez příplatku.

Dobírka - pokud preferujete tento nejběžnější druh platby, je tato možnost přesně pro vás. Pokud dobírku využijete, bude v jako jedinné platební metodě účtováno tzv. doběrečné,

které na našem eshopu činí 39Kč.

Platební karta - vaši objednávku můžete zaplatit ihned pomocí platební karty. Technické řešení zajišťuje platební brána ComGate. Využít můžete jak kartu VISA, tak i Mastercard. Nemusíte tedy řešit platbu kurýrovi. 

Online bankovní převod - pokud preferujete raději provedení bankovního převodu z vaší banky, před platbou kartou, máte i nás tuto možnost. V nabídce je tato platební metoda dostupná pro převody z Raffeisenbank, KB a Airbank. Službu zajišťuje platební brána ComGate, která vám předdefinuje celý bankovní převod a na vás bude jen přihlášení do internetového bankovnictví a potvrzení platby.

O úspěšnosti platby budete ihned informováni. Po uskutečnění platby budete přesměrováni zpět do našeho e-shopu, kde vám potvrdíme, že vše proběhlo v pořádku.

Platba na fakturu - tato možnost je povolena pouze registrovaným zákazníkům s ověřenou platební historií.